Nazywam się Katarzyna Bazylczyk.

Jestem dyplomowanym trenerem relaksacji, trenerem rozwoju osobistego i pedagogiem specjalnym z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na co dzień pracuję jako pedagog specjalny prowadząc m.in. terapię metodą EEG biofeedback i trening umiejętności społecznych. W 2019 roku ukończyłam szkolenie I stopnia "Trener TUS" oraz szkolenie II stopnia "Trener TUS osób z autyzmem i zespołem Aspergera" za co otrzymałam stosowne certyfikaty. Od kilku lat jestem wykładową akademickim na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Nauk Humanistycznych i Promocji Zdrowia. 

Sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie propagowanej wiedzy. W 2015 roku ukończyłam ośmiotygodniowy Kursu Uważności MBSR w Dolnośląskim Centrum Mindfulness we Wrocławiu. Pięć lat później swoją wiedzę poszerzałam na Certyfikowanym Kursie Mindfulness organizowanym przez Mindfulness Association Polska. Posiadam dyplom ukończenia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu gdzie studiowałam na kierunku Psychosomatyczne praktyki jogi, a rok później Techniki relaksacyjne.

W 2019 roku zostałam dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga wg autorskiego programu opracowanego przez prof. AWF dr hab. Janusza Szopę, realizowanego w oparciu o decyzję Komisji Metodyczno-Szkoleniowej Zarządu Głównego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

Jestem członkinią Stowarzyszenia Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot oraz Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji Przestrzeń.

Od kilku lat współpracuję z portalem Zmiany w Życiu gdzie dzielę się wiedzą z dziedziny mindfulness.

Jestem zwolenniczką integralnego podejścia do rozwoju, czyli takiego, w którym ważny jest umysł, emocje, ciało i sfera duchowa. Moją pasją jest praktyka uważności w codziennym życiu. Uwielbiam wędrować po górach, uczyć się nowych rzeczy i dzielić zdobytą wiedzą. Wierzę, że nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie) oraz że warto dbać o jakość życia i higienę psychiczną czyli dystans i równowagę.

Od kilkunastu lat regularnie prowadzę praktykę własną.